Blog
kamienne ściany 3D

Sposób na nowoczesne wnętrze – kamienne ściany 3D

Zgodzisz się z nami, ze wnętrze urządzone w nowoczesnym stylu to wnętrze przestronne, przemyślane i z pomysłem. Naszym zdaniem to take przestrzeń, której nie zakłócają adne, zbędne elementy, ani przesadne dodatki. Ich miejsce za to zajmują zaplanowane i starannie przemyślane dekoracje. Właśnie takie są nasze kamienne ściany 3D. 

Pomysł na takie elementy wystroju, jakim jest nasza nowości – kamienna, przestrzenna ściana dekoracyjna pojawił się wtedy, gdy sami poszukiwaliśmy do siedziby naszej firmy czegoś, co wpasuje się w jej nowoczesny, prosty styl. Kiedy w naszych głowach pojawił się pomysł na nowoczesne ściany dekoracyjnych z kamienia naturalnego mieliśmy jeden, główny cel: złagodzić chłód kamienia i nadać mu taką formę i ostateczny kształt, który będzie zdobił i zachwycał, zapierał dech w piersiach i zapadał w pamięć… Dziś mamy pewność, że udało nam się to znakomicie, dlatego z dumą poszerzamy ofertę ZAKO o kamienne ściany 3D realizowane pod zamówienie. To, co najpiękniejszej w takiej kamiennej kompozycji to fakt, że nie ma dwóch identycznych ścian, tak jak nie ma dwóch całkowicie takich samych kamieni. Ta wyjątkowość to zdecydowanie jedna z najważniejszych zalet ścian kamiennych z efektem 3D. Choć sam proces tworzenia takiej ściany 3D jest dość czasochłonny i żmudny, to efekt końcowy wart jest każdej chwili poświęconej na jej dopracowanie. 

Kropka nad “i” 

Jeśli zastanawiasz się, czy kamienna ściana, to dekoracja na którą warto się zdecydować musisz odpowiedzieć sobie na pytanie – jak ważne są dla Ciebie detale w pomieszczeniach, w których spędzasz czas? Czy stawiasz na minimalizm, czy zdecydowanie nie jest on w Twoim stylu. Lubisz elegancję i prostotę we wnętrzach? Nasza nowość będzie idealną ozdobą nie tylko prywatnych domów, ale też hoteli, salonów SPA i wszystkich tych miejsc, w których warto podkreślić ich nowoczesność, elegancję i znajomość  trendów. Możliwość personalizacji takiej realizacji pozwala dopasować ścianę z kamienia naturalnego do planowanego wystroju i stylu wnętrza. Kamienne ściany 3D ZAKO INTERIOR powstały w czasie naszych poszukiwań bardzo eleganckich i nadzwyczaj nowoczesnych oraz  prostych elementów wystroju wnętrz. 

Jak wygląda realizacja ściany kamiennej 3D? 

Zadowolenie naszych Klientów to nasz priorytet. Dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Uzgadniamy nawet najdrobniejszy detal i szczegół powierzonego nam zadania – ściana kamienna ma przede wszystkim zdobić i zachwycać – dlatego już na samym początku w procesie planowania ściany 3D udział bierze nasz projektant, który po wysłuchaniu oczekiwań Klienta przygotowuje wstępną wizualizację, doradza i podpowiada, aby efekt końcowy był dokładnie taki, jaki sobie Państwo wymarzycie. W tym miejscu musimy zaznaczyć, że na kamieniu znamy się jak mało kto! Działamy w branży kamieniarskiej już kilkadziesiąt lat – tak duże doświadczenie daje nam pewność, że oferowane przez nas kamienne ściany 3D odznaczają się wysoką jakością wykonania i solidnością. Co nie mniej ważne, posiadamy w naszej ofercie kilkadziesiąt rodzajów kamienia naturalnego, dzięki czemu bez problemu zrealizujemy nawet najbardziej fantazyjne pomysły.